середа, 29 лютого 2012 р.

В УНИАН поменялось руководство. Агентству грозит тотальное "пожелтение"?! « Новости | Цензор.НЕТ

В УНИАН поменялось руководство. Агентству грозит тотальное "пожелтение"?! « Новости | Цензор.НЕТ

Wikileaks: Перед войной в Южной Осетии, Израиль "слил" России секретные коды грузинских беспилотников

Израиль сдал России секретные коды грузинских беспилотников перед войной в Южной Осетии.

Об этом говорится в переписке сотрудников американской компании Stratfor Global Intelligence, обнародованной Wikileaks, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на НБН.

Незадолго до вооруженного конфликта на Кавказе между Грузией и Южной Осетией Россия получила коды доступа к грузинским беспилотным летающим аппаратам (БПЛА). Эти сведения предоставил производитель беспилотников - Израиль - в обмен на коды для поставленных в 2006 году Иран российских комплексов ПВО "Тор М-1", говорится в письме сотрудника Stratfor, прозванного "частным ЦРУ".

Читайте на Цензор.НЕТ: Wikileaks опубликовал новый компромат: "Путин расправляется с любым сильным игроком"

Отмечается, что о сделке Израиля и России американцам стало известно от агента в Мексике. Источник поведал, что в июле 2008 года, незадолго до вторжения в Южную Осетию, Грузия обращалась к некому местному "оружейному барону" с намерением приобрести новые БПЛА взамен "рассекреченных" израильских.

Кроме того, грузинская сторона хотела приобрести некоторое количество артиллерийских боеприпасов "натовского образца" и два боевых вертолета.

"Грузины отчаянно пытались найти того, кто сможет продать им необходимое вооружение, и готовы были заплатить высокую цену (вот как нервничали, зная, что война намечается)", - пишет сотрудник Stratfor своему коллеге.

В переписке речь идет о российских комплексах С-300, поставка которых Ирану в 2009 году еще была под вопросом. Источники американцев уже тогда утверждали, что едва ли сделка состоится. Кроме того отмечалось, что сведения о кодах доступа к системам С-300 уже частично могут быть в распоряжении НАТО и Израиля. Дело в том, что в начале 2000-х годов Россия продала С-300 Греции, после чего Турция, недовольная этой поставкой, начала работу над "взломом кодов" С-300 и сотрудничала с Израилем в этом вопросе.

ЧЕРГОВА ЗДАЧА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ КОМАНДОЮ ЯНУКОВИЧА


просмотров95 комментариев17

29.02.12 10:50 Арбузов: В ближайшее время золотовалютные резервы Украины пополнят рублями

В золотовалютные резервы Украины в ближайшее время будут внесены резервы в рублях

Об этом перед заседанием правительства заявил глава Национального банка Украины Сергей Арбузов*, передаетЦензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.
«Мы работаем над тем, чтобы этот вопрос был сегодня удобно решаем для тех банков, которые работают с рублями. Мы еще изменений не делали, но планируем», - сообщил Арбузов.
Напомним, планы по введению средств в рублях в структуру золотовалютных резервов Украины Арбузов озвучивал в конце 2011 года, однако сначала Нацбанку необходимо ввести рубль в первую категорию валют.
Золотовалютные резервы Украины на конец января 2012 года составил 31 млрд 364,3 млн долл., что на 430,31 млн долл. (1,5%) меньше, чем на конец декабря 2011 года.

вівторок, 28 лютого 2012 р.

Вулицю в Мілані назвуть ім'ям убитої російської журналістки : Новини УНIАН

Вулицю в Мілані назвуть ім'ям убитої російської журналістки : Новини УНIАН

Топ-10 найбільших кібератак десятиріччя

The Foreign Policy виділило 10 найбільших кібератак за останні 10 років
Атака під назвою «Титановий дощ» тривала з 2003 по 2007 роки ймовірніше за все з  провінції Гуандун в Китаї. У 2004 році американські федеральні слідчі виявили серії атак та проникнення в мережі відділів безпеки, енергетики та оборони, а також завантаження терабайт даних. І хоча вважалося, що участь у кібершпигунстві взяли китайські військові,  офіційний Пекін звинувачення відкинув. Атаки, пов’язані з «титановим дощем» в 2007 році були також направлені на міністерство закордонних справ Великої Британії.
Атака ShadyRAT почалася з 2006 року та триває нині. Джерелом як і в першій вважається Китай. У 2011 році компанія-розробник антивірусного програмного забезпечення McAfee повідомила про п’ятирічну хакерську атаку Shady RAT, яка працює з допомогою розсилання заражених «трояном» електронних листів співробітникам вибраних організацій. Після відкриття отриманого листа «троян» встановлюється на комп’ютер. Серед 49 жертв атаки були Олімпійський комітет ООН, Асоціація держав Південно-Східної Азії, компанії Японії, Швейцарії, Великобританії, Індонезії, Данії, Сінгапуру, Гонконгу, Німеччини, Індії та урядів Сполучених Штатів, Тайваню, Південної Кореї, В'єтнаму, Канади. Shady RAT  було названо найбільшою кібер-атакою за всю історію.
У 2007 році на Естонію обрушилася одна з найбільш руйнівних атак. Напад, який за підозрою багатьох аналітиків провели росіяни, почався після того як в Естонії вирішили прибрати радянський пам’ятник в центрі Талліна. Напади повалили веб-сайти найбільших банків Естонії, урядові веб-сайти та новинні портали. На піку кризи в країні також не працювали банківські картки та мобільні телефони. Росія заперечила свою причетність до нападу.
Протягом російсько-грузинської війни 2008 року жертвами кібератаки стали ключові грузинські веб-сайти, включно з сайтом президента Міхаіла Саакашвілі, міністерством закордонних справ Грузії, міністерством оборони, а також численними корпоративними сайтами та сайтами ЗМІ. Грузини звинуватили у нападах російську групу, відому як Russian Business Network. Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв заперечив участь держави в атаках.
У 2009 році канадські дослідники виявили велику електронну шпигунську мережу GhostNet, яка проникла в 1 тис 295 комп'ютерів у 103 країнах. Дослідники діяли за запитом від офісу Далай-лами, в чию особисту мережу також проникли. Крім того, напади здійснювались на  міністерства закордонних справ і посольства Ірану, Бангладешу, Індонезії, Індії, Південної Кореї, Таїланду, Німеччини та Пакистану. Китайський уряд заперечує свою причетність.
Виявлений у червні 2010 року черв'як Stuxnet використовує уразливість Windows, щоб атакувати промислові системи Siemens, які використовуються на атомних  електростанціях. Такі системи постраждали в ряді країн, зокрема, в США, але найбільшої шкоди було завдано Ірану, де було вражено 16 тис комп’ютерів. За підозрою дослідників вірус спеціально спрямовувався проти ядерної програми Ірану, а тому, дуже ймовірно, що був направлений з Ізраїлю. В 2011 році розслідування New York Timesпідтвердило припущення, що програму було розроблено та випробувано в Ізраїлі.
Навесні і влітку 2011 року група хакерів, яка називає себе lulzsec та пов'язана з онлайн колективом Anonymous, здійснила напади на ряд відомих сайтів. Так, група "поклала" сайт ЦРУ (CIA.gov). Найбільшою ж операцією групи став злом сайту Sony Playstation, коли було відкрито дані на більш як мільйон користувачів. У червні група оголосила через Твіттер, що вона припиняє свою кампанію і на прощання оприлюднила документи однієї з найбільших американських телекомунікаційних компаній AT&T. У липні 2011 року поліція заарештувала на Шетландських островах 18-річного чоловіка, якого вважають одним з ватажків Lulzsec.
В березні 2004 року на більш як 40 південнокорейських веб-сайтів, включаючи офіційний сайт Національної Асамблеї, сайти військових штабів, сил США в Кореї і декількох великих банків було здійснено так звані DDoS-атаки (атака на сайт з метою призвести до відмови його функціонування). Напади також на кілька хвилин зупинили  фондові торги в країні. За оцінками експертів, було заражено більше 11 тис. комп’ютерів. Через місяць атаки мережі паралізували великі банки Південної Кореї. Південна Корея звинуватила Північну Корею у веденні кібервійни, яка триває з 2009 року.
Онлайн-група, відома як Anonymous була до недавнього часу найбільш відома завдяки своїм нападам на церкву та саєнтологію та на господаря Fox News Білла О'Райлі. Але останнім часом рух прийняв більш політичний характер. Протягом повстання проти Хосні Мубарака в Єгипті Anonymous блокувала урядові сайти Єгипту, а коли режим зробив безпрецедентний крок і закрив Інтернет, вони завалили державні установи факсами. У відповідь на арешт засновника файлообмінника Megaupload Кіма Доткома Anonymous атакувала сайти міністерства юстиції та асоціації індустрії звукозапису США, а також ряд компаній звукозапису та офіси конгресу. У лютому вони призупинили роботу сайту ЦРУ.
В січні 2012 року влада США почала розслідування щодо тверджень про те, що оперативники індійської розвідки зламали електронну пошту американо-китайської комісії з питань безпеки та економіки та американської комісії, яка моніторить торгову політику Китаю. Розслідування почалось після того, як хакери опублікували документи з намірами індійської військової розвідки щодо цієї комісії. Втім, кілька тижнів тому документ було визнано підробленим, а найбільш імовірними хакерами наразі вважаються китайські.

730 втрачених днів
28 лютого 2012, 17:39Андрій ПишнийЧлен Полiтради, голова Комiтету партiйного контролю полiтичноi партii "Фронт змiн", координатор напрямку "Бюджет зростання", кандидат юридичних наук.
Минуло 730 днів, з того часу, як громадянин Віктор Янукович став президентом Віктором Януковичем.

За цей час він зробив чимало:

- змінив Конституцію та став одноосібним правителем в ще донедавна демократичній країні;

- увя'знив обох своїх політичних опонентів – лідерів політичних блоків, яким програв парламентські вибори 2007 року;

- остаточно перетворив парламент на "не місце для дискусій" та фабрику політичних тушок;

- практично добив європейську перспективу України та загруз у торгівельній війні с Росією;

- підписав найвигідніший в історії Газпрому та ВМФ Росії контракт, що прописує російський флот на 19 000 га "золотої" кримської землі до 2042 року, в обмін на найвищу в Європі ціну на газ – 560 доларів;

- майже добудував резиденцію "Межир'я" та здав в оренду ДУСі 130 квадратних метрів інкрустованої житлової площі, щоб не їзди взад-вперед;

- купив гоноровий вертоліт з музикою;

- купив такий самий гоноровий літак з мармуром.

Ледве не забув. Чинний президент також провів адміністративну реформу та перетворив:

- Службу безпеки України – в Службу безпеки Януковича;

- Міноборони України – в Міноборони Януковича;

- Міністерство внутрішніх справ України – в Міністерство справ Януковича;

Не забуваймо також про Національний банк, Податкову та Міністерство фінансів Януковича.

А ще, він дав кілька інтерв'ю, вечеряв із Путіним та ще з кимось в "Завидово", пролітав над Брюселем і призначив міністром освіти Табачника.

Звичайно, жодного з усіх цих "здобутків" ви не знайдете в програмі кандидата в президенти Віктора Януковича. І не шукайте. То пуста та невдячна справа.

Президенту Януковичу було не до програм. Адже він у владі людина "нова" – жодного разу не був ані премєр-міністром, ані головою найбільшої парламентської фракції, ані кандидатом в президенти. А тому робив, як відчував та був навчений. Іншими словами, імпровізував. От лише, шкода, що Віктор Янукович забув про це попередити українців, яким один день Януковича на посаді обходиться в 1 360 000 грн щодня.

І насамкінець, про другі роковини правління режиму Януковича написано безліч статей та аналітичних оглядів. Ми ж вирішили викласти наше бачення підсумків 2-х років витрачених країною на Януковича в картинках. Може так влада краще зрозуміє, що є тепер та Що на Них чекатиме завтра.

Дивіться, думайте, дійте.